De ervaring van Sonny van den Bosch

uit Eindhoven
10 /10

“Helemaal happy”

Ik heb een rechte keuken gekocht en ben daar vanaf dag 1 helemaal happy mee. Van het kopen tot het plaatsen is uitstekend gegaan. Ik ben geholpen door Ralph en het is echt een vakman. Alles wat ik wenste zit erin. Hij keek praktisch mee en kwam met eigen initiatief om de keuken op een nog hoger niveau te tillen.

Bron: Qasa

Ralph van den Langenberg
Expert KeukenCoach Eindhoven

Wat ontzettend fijn om te lezen! Hartelijk dank voor deze mooie woorden en het compliment. Het was een plezier om je te helpen bij het samenstellen van jouw droomkeuken. Ik ben blij dat je zo tevreden bent met het resultaat en wens je ontzettend veel kook- en woonplezier in je nieuwe keuken!

Advies

Jouw thuissituatie is uniek. Daarom vinden wij het belangrijk om je écht te leren kennen en advies op maat te geven.

Ontwerp

Je hebt waarschijnlijk al nagedacht over jouw droomkeuken. Wij laten al jouw wensen samenkomen in het perfecte ontwerp.

Montage

De montage van een keuken is het laatste waar jij je zorgen om wilt maken. Onze monteurs nemen dit volledig uit handen.

Service

In onze service gaan wij net een stapje verder. Van het eerste gesprek tot na de oplevering, we zijn er voor je als je ons nodig hebt.

Iedere stap vakmanschap